Námestie SNP 16,

Beniczkého dom, 2. posch.

Banská Bystrica

974 01

nievnasommeste@cko.sk

back to top
Fashionweek

Nie v našom meste

(Ne)tárajštreka – seriál o živote v kraji

  • 22 dní na kolesách
  • cez 500 kilometrov opravených aj neopravených ciest
  • stovky rozhovorov s bežnými ľuďmi
  • stovky natočených hodín

z ktorých vyjde dokumentárny seriál, a jeden dokument o problémoch a požiadavkách ľudí z kraja, ktorý v septembri odovzdáme kandidátom na župana. Nech vedia.

Tento okument budete môcť sledovať cez sociálne siete ako seriál krátkych reportáží a dokumentárnych videí z cesty krajom počas letných mesiacov. Cez hľadáčik uvidíte, ako sa žije v stratených dolinách, prečo ľudia volia ako volia, prečo to niekde nejde a niekde ide.

Nebudeme sa s ľuďmi v kraji baviť ako politici, ale ako ich susedia. Chceme ísť do dedín a miest v kraji, rozprávať sa a vysvetľovať, že demokracia im hodnoty neberie.


Kto bude za volantom a pred kamerou?

Nik iný ako Malý Cynik (Málo cynizmu na toto mesto), ktorý je zárukou, že sa k vám dostanú skutočné, overené, ale aj vtipom okorenené príbehy. S kamerou a foťákom jeho parťáka to bude nezabudnuteľná cesta.


Prečo potrebujeme Vašu podporu?

Práve preto, že do toho vkladáme hlavne množstvo dobrovoľníckej práce a svojich zdrojov a s vašou pomocou môžeme ísť ďalej, hlbšie do kraja, priniesť viac dokumentačného materiálu, poukázať na viac problémov, odovzdať súčasným kandidátom silný dokument. Financie použijeme na pohonné hmoty a režijné náklady, na spracovanie natočeného a nafoteného materiálu a podporu zdieľania dokumentárneho seriálu.

Podporiť nás môžete tu:

https://www.startlab.sk/projekty/228-spolu-je-nas-viac

 

Comments: 40

LEAVE A REPLY

FOLLOW ME ON INSTAGRAM

a

Copyright © Elated themes 2017